اپیزود استریتون (06)

Streetone (06)

توضیحات اپیزود

ششمین قسمت از مجموعه اپیزودهای شماره پنجاه و شش دیالوگ باکس منتشر گردید که در ساخت آن بر خلاف اپیزودهای قبلی، از موسیقی بیشتر استفاده گردیده و سعی شده است مرور دیالوگ‌ها بصورت محو و گذرا باشند تا در نهایت به پلی‌لیستی با حال و هوای اپیزودهای دیگر برسیم که در مواقع رانندگی، کار، پیاده‌روی و … قابل شنیدن باشد و نیاز به تمرکز خاصی بر روی دیالوگ‌/منولوگ‌ها وجود نداشته باشد.

حامی این اپیزود: آچاره
همه ما سزاوار یه زندگی راحت و بی‌دردسر هستیم. در زمانه ای که لحظه به لحظه ش برای ما مهمه و تلاش میکنیم که از ثانیه های زندگیمون حداکثر استفاده رو ببریم یه اپلیکیشن هست که با استفاده از اون می‌تونی به خیلی از کارهای روزمره‌ت رسیدگی کنی. کارهایی از قبیل نظافت منزل، تعمیرات، اسباب‌کشی و یا بازسازی ساختمان، هر چی که بخوای، اپلیکیشن آچاره در اختیارت قرار می‌ده. آچاره فقط یک اپلیکیشن نیست؛ یه سبک زندگیه که تا الان 3 میلیون نفر درهای خونه‌شون رو به روش باز کردن و زندگی رو برای خودشون راحت‌تر کردن.

اگر شما هم دنبال یه راه حل مطمئن و راحت برای کارهای روزمره‌تون هستید، آچاره بهترین گزینه برای شماست! در ضمن آچاره برای شنوندگان پادکست دیالوگ باکس یک کد تخفیف ویژه با نام DBOX (با حروف بزرگ) در نظر گرفته که میتونید از این کد برای خدمات آچاره استفاده کنید.

https://achareh.co?utm_source=Pod-Dialogbox&utm_medium=Pod-Dialogbox&utm_campaign=Pod-Dialogbox&utm_id=Pod-Dialogbox&utm_term=Pod-Dialogbox&utm_content=Pod-Dialogbox

موسیقی‌های استفاده شده در این اپیزود:
Ghostly kisses-On Off، Mehro-Perfume، Reza Yazdai-Jasad، The ways-Ayneha Ft Rana Farhan، Elissa Saad Lamjarred-Min Awel Dekika، Billie Martin-As long as، Marjan Farsad-Afsaneh، Milad Derakhshani-Bemaan (Mahya Safajoo)، Alireza Assar-Deltang، Haux-Calico، Nima Msiha-Delbastan، Arman Garshasbi-Benshin tamashayat konam، Haux-Of the age، Kian Pourtorab-Etefagh

پ.ن: موسیقی‌های منتخب استفاده شده در این اپیزود، به مرور در کانال دیالوگ باکس پلاس در دسترس خواهد بود.

گوینده اعلان: بهنام بهزادی
عکس کاور: رضا اسعدی
دستیار تولید: سعید قاسمی

مهدی ستوده
بیست و هفتم خرداد ماه 1403

https://a4re.ir/dgb

از همین مجموعه بشنوید

آخرین اپیزودهای منتشر شده

برای آگاهی از شرایط اسپانسری تولیدات دیالوگ باکس می‌توانید درخواست خود را به

آدرس پست الکترونیک Info (@) dialoguebox.ir ارسال فرمایید.