اپیزود استریتون (04)

Streetone 56 (04)

42‌ دقیقه
13 تیر 1402
ایرانیکارت

توضیحات اپیزود

چهارمین قسمت از مجموعه اپیزودهای شماره پنجاه و شش دیالوگ باکس منتشر شد که در ساخت آن بر خلاف اپیزودهای قبلی، از موسیقی بیشتر استفاده گردیده و سعی شده است مرور دیالوگ‌ها بصورت محو و گذرا باشند تا در نهایت به پلی‌لیستی با حال و هوای اپیزودهای دیگر برسیم که در مواقع رانندگی، کار، پیاده‌روی و … قابل شنیدن باشد و نیاز به تمرکز خاصی بر روی دیالوگ‌/منولوگ‌ها وجود نداشته باشد.

حامی این اپیزود: ایرانیکارت
شاید همه ما ایرانیکارت رو با مسترکارت، ویزاکارت یا نهایتا برای خرید بیتکوین و رمزارزها بشناسیم، ولی این‌ها بخشی از خدمات گسترده این وب‌سایت هستند. در واقع شما اگر نیاز به خرید و فروش رمز ارز، پرداخت در سایت های خارجی، گیفت کارت، خدمات پی پال و یا نقد کردن درآمد ارزی خود داشته باشید، می‌توانید روی ایرانیکارت حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه ارائه خدمات ایرانیکارت به وب‌سایت www.IraniCard.ir مراجعه فرمایید.

موسیقی‌های استفاده شده در این اپیزود:
من دلم تنگه – زانیار، با رفتنت – میلاد درخشانی، انگار – دکاموند و زانیار، انتخابی در کار نیست – بمرانی، ماهی سفید – دالبند، Missing You – Mezro، رفتم سر کوچه – عبدی بهروانفر، Back Again – Reamonn، Good Love – Dom Robinson، بی تو – رعنا فرهان، First Day of Fall – Wooll، دایره وار – کیان پورطراب، Sister – Jesse Marchant

پ.ن: موسیقی‌های منتخب استفاده شده در این اپیزود، از فردا و به مرور در کانال دیالوگ باکس پلاس در دسترس خواهد بود.
@dialogueboxplus

گوینده اعلان: رخشید فنایی
گوینده پایانی: امیرنظام صمدآبادی
عکس کاور: رضا اسعدی

مهدی ستوده
سیزدهم  تیر ماه 1402

از همین مجموعه بشنوید

آخرین اپیزودهای منتشر شده

برای آگاهی از شرایط اسپانسری تولیدات دیالوگ باکس می‌توانید درخواست خود را به

آدرس پست الکترونیک Info (@) dialoguebox.ir ارسال فرمایید.