اپیزود آدمها، خاطرات و موسیقی (02)

Episode 43 (02)

توضیحات اپیزود

قسمت دوم اپیزود چهل و سوم دیالوگ باکس “آدمها، خاطرات و موسیقی” با همراهی و مشارکت شما عزیزان و بر اساس فراخوانی که ماه پیش اعلام شده بود ساخته شده است، در این اپیزود نیز همانند قسمت اول، آدمها در مورد یک موسیقی خاص صحبت می کنند که با یادآوری اون موسیقی خاطره ای براشون زنده میشه یا یاد یک اتفاق ویژه در زندگیشون می‌افتند. امیدوارم مثل اپیزود اول، شنیدن این خاطرات به همراه موسیقی‌های مرتبط با هر خاطره، برای شما هم تداعی‌کننده خاطره‌های گذشتتون باشه. در نظر داشته باشید که تعداد فایلهای ارسالی بسیار زیاد بود و پیشاپیش از اینکه عملاً امکان انتشار تمامی خاطرات برایمان مقدور نیست از شما عزیزان عذرخواهی می کنیم.

پ.ن یکم: دوستانی که در این اپیزود مشارکت داشتند به ترتیب عبارتند از: محمدرضا، شهرزاد، افشین، مهدیه، پیام، آیدا، ملیکا، آنا، غزل، محمد، شکیبا، عرفان، سارا، سروش، آیزن، مسعود، هانی، ملیکا.

پ.ن دوم: دیالوگ باکس یک پادکست مستقل است که در طی سالهای گذشته توانسته با ارائه تولیدات متفاوت، فعالیت خود را در بستر پادکست فارسی گسترش دهد، این امر قطعاً بدون حمایت و همراهی مخاطبین دیالوگ باکس میسر نبوده است و به همین دلیل، همواره تلاش نموده ایم تا با ارائه تولیدات با کیفیت و دوری از پذیرش هرگونه تبلیغات در رسانه های دیالوگ باکس (وب سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام)  با وجود درخواستهای بسیار، به تعهد خود در قبال احترام متقابل به مخاطبان وفادار خود عمل نماییم. همانطور که می دانید از ابتدای فعالیت دیالوگ باکس تا کنون (حدود چهار سال)، شنیدن تمامی اپیزودها رایگان بوده و تلاش بر این داریم که این رویه همچنان ادامه پیدا کند اما برای جبران بخشی از هزینه های جاری تولید و در راستای درخواستهای بسیاری که در مورد چگونگی حمایت مالی از سمت شما عزیزان دریافت نموده ایم، دو روش پرداخت (Paypal & Zarinpal) برای دوستانی که تمایل به حمایت مالی از پادکست دیالوگ باکس و کمک به انتشار اپیزودهای آتی را دارند در نظر گرفته ایم:

درگاه پرداخت زرین‌پال برای مخاطبین داخل ایران:

https://zarinp.al/@dialoguebox

درگاه پرداخت پی‌پل برای مخاطبین خارج از ایران:

http://paypal.me/barzinranjbari

ارادتمند،
مهدی ستوده،
دوم مرداد ماه 1399

از همین مجموعه بشنوید

آخرین اپیزودهای منتشر شده

برای آگاهی از شرایط اسپانسری تولیدات دیالوگ باکس می‌توانید درخواست خود را به

آدرس پست الکترونیک Info (@) dialoguebox.ir ارسال فرمایید.