اپیزود آدمها، خاطرات و موسیقی (15)

Episode 43 (15)

توضیحات اپیزود

حامی این اپیزود: بازار

اپلیکیشن‌ها یا برنامه‌های موبایلی توی چند سال‌ اخیر، هر روز نیازهای روزمره بیشتر و بیشتری رو از ما پوشش می‌دن. ما هم به تناسب سن، جنسیت، شغل، جغرافیا و ویژگی‌های مختلف دیگه‌مون، هر کدوم از بخشی از این مزایا استفاده می‌کنیم. بازار، بزرگ‌ترین مرجع نصب و دانلود برنامه‌های موبایلی مخصوص گوشی‌های اندرویده و هر نیازی که داشته باشین، از یادگیری زبان و خوندن کتاب گرفته تا خشکشویی و تعمیرات، از پرداخت قبض و انتقال وجه گرفته تا تمرین‌های ورزشی و آموزش موسیقی، می‌تونین از بازار براش چندین و چند برنامه پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه بازار رو در اینستاگرام دنبال کنید:
https://www.instagram.com/bazaarappstore?igsh=a2JpaTB5OXd4NXc3

پ.ن یکم: فراخوان مشارکت در قسمت پانزدهم از این مجموعه، پیش‌تر در اینستاگرام، توییتر و کانال تلگرام پلاس اعلام گردیده بود. ذکر این نکته ضروریست که انتخاب خاطره‌های صوتی شما عزیزان علاوه بر موارد فنی، سلیقه‌ای بوده و استفاده از تمام موارد ارسالی با توجه به حجم بالای خاطره های ارسالی عملا امکان‌پذیر نیست، لذا از تمامی دوستانی که برای این قسمت، خاطره صوتی خودشون رو فرستادند ولی خاطره ارسالیشون در این اپیزود استفاده نشده تشکر می‌کنیم.

پ.ن: این اپیزود بدلیل محدودیت‌های اینترنتی و دسترسی راحت‌تر، در تاریخ بیست و دوم اسفند ماه در کانال کست‌باکس دیالوگ‌باکس منتشر گردید.

گوینده اعلان: بهنام بهزادی
دستیار تهیه: سعید قاسمی
روابط عمومی: سارا لشگری

مهدی ستوده
بیست و پنجم اسفند ماه 1402

از همین مجموعه بشنوید

آخرین اپیزودهای منتشر شده

برای آگاهی از شرایط اسپانسری تولیدات دیالوگ باکس می‌توانید درخواست خود را به

آدرس پست الکترونیک Info (@) dialoguebox.ir ارسال فرمایید.